מערכת עקיבה למעלית שבת

הופעתה של המעלית שבת האוטומטית הקלה על יהודים ברחבי העולם לגור בבניינים רבי קומות. מעלית השבת לוקחת אותך באופן אוטומטי לאן שאתה צריך, וחוסכת את המאמץ והתנשפות בעליית וירידת המדרגות. עבור אנשים רבים, בדגש על קשישים ומשפחות עם ילדים קטנים, מעלית שבת היא לא רק מותרות,היא הכרחית.

אולם, הבעיה האוניברסלית במעליות שבת היא שזמן ההמתנה מייגע ומייאש. כל מעלית שבת מתוכננת להפסיק באופן אוטומטי בקומות רבות, ובנוסף, זמן ההמתנה בכל קומה ארוך מן הרגיל: הדלתות צריכות להישאר פתוחות למשך זמן שיאפשר לכולם להיכנס, ואז הם נסגרות לאט לאט כדי לאפשר לקשיש או לילד עוד כמה רגעים להיכנס. המשמעות היא שבבניין עם 15 קומות, לעיתים מחכים קרוב ל10 דקות עד שהמעלית שבת תגיע לקומה שלך. לאור העובדה שתעשה שימוש מספר פעמים במהלך שבת אחת במעלית, סכום הזמן שאתה מחכה למעלית שבת כל שבוע הופך להיות מטרד גדול.

מערכת BeeOnTime  (מערכת העקיבה החדשה למעליות שבת) פותחה בשביל לתת מענה לבעיה זו. המערכת המתוחכמת עוקבת אחר מיקום המעלית שבת בבניין לאורך כל השבת. מידע זה מועבר במקביל לתצוגה (המכונה "Smart Display" או "צג חכם") המדווחת לתושבי הבניין בדיוק מתי המעלית תגיע. המערכת קלה לשימוש, ובגלל שלכל אחד יש מספיק מה לעשות בערב שבת, הצג החכם אפילו נדלק ונכבה באופן אוטומטי בתחילת ובסוף כל שבת.

יתר על כן, BeeOnTime היא מערכת אלחוטית לחלוטין, כך שכל אחד יכול להשתמש בצג חכם פרטי בדירה שלו שיודיע לו בדיוק מתי המעלית שבת תגיע לקומה שלו. במקום לבזבז את זמנך על המתנה למעלית בלובי, תוכל כעת לנצל את הזמן היקר על הפעילויות האהובות עליך בשבת!

  מערכת עקיבה אוטומטית
עבור לתוכן העמוד